Spiritualno

ANDARY

AnDary tyto krásné duhové děti plné LÁSKY, ČISTOTY, JASNOSTI a JEMNOSTI v jednom.

Všimněte si prosím i samotného pojmenování ANDARA  ..... ARA - DNA (světelná DNA). V překladu toto pojmenování znamená KRÁSU SLUNCE, SVĚTELNOU DOKONALOST nebo KRÁSU SVĚTLA.

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní, jedinečné energetické frekvence. U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy, nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,osobní", a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka, což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje.

Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá.

 Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat, ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd...

Buď s vámi rezonují, nebo ne. Ne každý s nimi má pracovat a jejich energie vidí a cítí pouze ti, kteří jsou naladěni na jejich frekvenci. To je důvod, proč někteří lidé uvidí "jen sklo", zatímco jiní budou mít úžasné zážitky s totožnou AnDarou. 

AnDary si více než jiné subjekty poznání hledají sami svého "člověka" se kterým se propojí. Jen tehdy dokážou otevřít všechny své skryté energie a vibrace. Dostanou-li se do rukou se kterými nerezonují, jsou jen běžnou ,,věcí" s běžnou energií.

 Energie AnDar je velmi zvláštní není totiž vysokovibrační, ale jsou spíše HARMONIZAČNÍ, ENERGETICKY LÉČIVÉ s napojením na LEMURSKÉ ENERGIE. Tak jak se probouzí vědomí duší, které zažily Lemurii, nebo jsou původem z Lemurie, tak stejné je to s těmito ,,dětmi". Učí nás integritě, úctě, pokoře a respektu.

Naším cíle, darem a posláním je učinit AnDary dostupné  pro pracovníky Světla a jednotlivce, kteří chtějí a mohou díky svým schopnostem pomáhat na osobní a duchovní cestě. Pomáhat ve spojení s Královstvím živlů a pomáhat Gaie se zvyšováním její vibrační frekvence, kde všichni žijí v LÁSCE, MÍRU, HARMONII a JEDNOTĚ. 

 Kéž všichni společně pracujeme na spoluvytváření Nové Země

S LÁSKOU K.

AnDara ,,Šaman Země"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara hnědá ,,Šaman Země": Tato AnDara si zvolila jméno  ,,Šaman Země".  Barvy jako hnědá a černá po celou dobu starověku představovala "Mistrovství tajemství" , vrchol duchovního vzestupu. Iridium je známé jako "Kámen mudrců", konečný úspěch v alchymii. Také tato AnDara nese poselství uzemnění v energiích přírody a rovnováhy , je mocným léčitelem , uzemňuje negativní energie a zároveň obnovuje rovnováhu ve vlastních systémech .

1 628,00 Kč

AnDara ,,Granátový oheň"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara ,,Granátový oheň" Tato AnDara je spojením božského slunečního ohně , transcendentního ohně  a granátového šamanského víru , což z ní dělá jedinečný sběratelský kousek. Tato AnDara působí na otevření , vyčištění , vyvážení a vyrovnání VŠECH čaker . Je vynikající pomocník pro - vytváření pevných základů , pomáhá člověku zůstat ukotvený,  vycentrovaný a zároveň dává možnost převádět myšlenky do fyzické podoby - poskytuje stabilitu .

2 740,00 Kč

AnDara ,,Forte Veritas"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... Tato barva AnDary si zvolila název ,,Forte Veritas / síla a pravda/ moudrost". ,,Bordeauxská" tmavě rudá barva, tato AnDara se specializuje na pravdu nebo pravdivost, kterou člověk hledá za egem nebo hranicemi této reality . Jak se říká "In Vina Veritas" aneb ve víně je pravda , tak i tato AnDara odhaluje to, co je skryté.

2 548,00 Kč

AnDara ,,Zlatý solár"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara ,,Zlatý solár": Tato AnDara si díky své barvě zvolila název  AnDara ,,Zlatý solár" . Jedná se o barvu zlatých/žlutých paprsků slunečního světla, její přítomnost pozvedá celou její sféru záření.  AnDara ,,Zlatý solár"  známá také jako boží posel , usnadňuje spojení se zdrojem . Jako taková také posiluje charakter a intuici .  AnDara ,,Zlatý solár"  je také spojena s archandělem Gabrielem a předává poselství , že "Bůh je moje síla" .

2 250,00 Kč

AnDara ,,Elektricky žlutá"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara ,,Elektricky žlutá" Tato barva AnDary si zvolila název ,,Electric žlutá" . Jedná se o luminiscenční a rezonující AnDaru do 13. oktávy. Jedná se o AnDaru   extrémně léčivými vibračními/frekvenčními schopnostmi . Při průchodu světla se uvolňují léčivé paprsky transformačních energií. Elektrické druhy AnDar mocně spolupracují - samy o sobě aktivují a aktualizují vaši DNA, vyvíjejí mozek, aby osvítil a probudil člověka k jeho autentické přirozenosti . Mocná božská očista této ,,elektrické AnDary" časem rozpustí veškerý negativní obsah , protože člověk je otevřený a připravený pustit to, co mu neslouží. Při práci s touto AnDarou  očekávejte velké změny a posuny ve svém životě . Archanděl Rafael také silně prochází tímto druhem, aby otevřel a vyléčil srdeční čakru. Tato elektrická AnDara je spojena s Chrámem pravdy . Působí, aby nám pomohl rozšířit mysl a přinést nové vědomí, spiritualitu a NOVÉ pozemské energie do života na planetě Zemi TEĎ .

1 988,00 Kč

AnDara ,,Šalamounova pečeť"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... O této AnDaře: Jak název napovídá, tato mistrovská AnDara spolupracuje přímo s Mistrem Králem Šalamounem a přistupuje k síle, přítomnosti a energii VŠECH jeho pečetí. Tato krásná AnDara -  přináší  posvátnou rezonanci svobody . Je laská, radostná a vnímavá.   Tato AnDara rozpoznává božskou jiskru v nás všech . Metafyzicky zelená barva vyzařuje péči a léčen í. Zelený je také Barevný paprsek archanděla Rafaela, nabitý Zdrojem , aby přinesl léčení na planetu a do našich životů.

1 783,00 Kč

AnDara ,,Růžová opalescentní" (v mědi)

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara ,,Růžová opalescentní" Tato AnDara nese silné frekvence božské, ženské a andělské přítomnosti . Jedná se o vysokointenzivní aktivátor srdce . Andara má sedmé dimenzionální frekvence a nad nimi pro nás nyní prochází. Tato AnDary obsahuje zdrojové kódy a frekvence Matky (Máří Magdalény, Marie) ve své zlaté záři . Obsahuje také mocný aktivátor srdce v podobě Magentového plamene . Tato AnDara nám přináší dar spojení probíhající uvnitř nás a to možnost zažít jednotu s naším nitrem (jedná se o vyšší lásku). S vizí nejposvátnějšího, čistého srdce pro všechny.

2 532,00 Kč

AnDara modrá ,,Brány Atlantidy" (ve zlaté)

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara modrá ,,Brány Atlantidy" : Tato AnDara modrá s názvem ,,Brány Atlantidy" je krásná andara v oceánsky modrém odstínu. Jedná se o barvu vodního paprsku Brány ,,bájné" Atlantidy. Tyto AnDary mají atributy andělského srdce , plejádského světla , nebeské vody a moudrosti Akášské knihovny . Přináší s sebou silnou očistu v míru a lásce. Dále stimulují krční čakru - povzbuzující k tomu, abyste mluvili jasně a efektivně s láskou a soucitem pro všechny . Celková aktivace zlepšuje komunikační schopnosti , vytvářejí láskyplné spojení s naší b lízkou rodinou kytovců na úrovní duší .

1 830,00 Kč

AnDara světle růžová ,,Vnitřní božské srdce"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara světle růžová ,,Vnitřní božské srdce" Tato AnDara se jménem ,,Vnitřní božské srdce" rezonuje ve vyšší srdeční oktávě a probouzí nezištnou , božskou energii "Kosmického srdce" , osvobozeného od všech soudů . Podporuje bezpodmínečnou lásku a soucit za pomoci božské ženské energie . Může člověku pomoci vidět krásu ve všech věcech . Otevírá milující, hravé a pečující vlastnosti v nás . Probouzí srdeční čakru , abyste v sobě našli odpuštění a umožnili si přijímat lásku , kterou jste . Působí na otevření sebelásky a sebeléčení s radostí .

2 300,00 Kč

AnDara ,,Jantarové světlo"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara ,,Jantarové světlo": Tato  AnDara s názvem ,,Jantarové světlo" je z tělesněním světla proměněného v život . Životní energie vesmíru září zevnitř a posiluje veškerý život kolem něj. Je vynikajícím stabilizátorem energie a celkové rovnováhy . Podporuje směr vlastních rozhodnutí , vytváří mentální a emocionální sílu .

2 270,00 Kč

AnDara modrá ,,Brány Atlantidy"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara modrá ,,Brány Atlantidy" : Tato AnDara modrá s názvem ,,Brány Atlantidy" je  krásná andara v oceánsky modrém odstínu. Jedná se o barvu vodního paprsku Brány ,,bájné" Atlantidy.  Tyto AnDary mají atributy andělského srdce , plejádského světla , nebeské vody a moudrosti Akášské knihovny . Přináší s sebou silnou očistu v míru a lásce. Dále   stimulují krční čakru -  povzbuzující k tomu, abyste mluvili jasně a efektivně s láskou a soucitem pro všechny . Celková aktivace zlepšuje komunikační schopnosti ,  vytvářejí láskyplné spojení s naší b lízkou rodinou kytovců na úrovní duší .

1 940,00 Kč

AnDara ,,fialový vládce Ametyst"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara: ,,Fialový vládce ametyst" Tato barva AnDary  vládce amethyst: si nese své hluboké kvality a účinky , s nejvyšší, ultimátní silou . Přináší očistu od vnitřních omezení a zábran . Nese schopnost přecházet mezi jakýmkoli světy .  Tato AnDara je plně osvícena a svobodna ve svém duchu .

3 295,00 Kč

AnDara ,,Vodní klid"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... O této AnDaře: Jak název napovídá ,, Vodní klid" . Tato AnDara v sobě nese barvy moře . Je chladivá a uklidňující , vítá vás v domově moře a to v naprosté radosti . AnDara ,,Vodní klid" aktivuje hloubiny našeho bytí, aby viděla až za možnosti našeho vnímání.

2 240,00 Kč

AnDara ,,Růžová opalescentní"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... AnDara ,,Růžová opalescentní" Tato AnDara nese silné frekvence božské, ženské a andělské přítomnosti . Jedná se o vysokointenzivní aktivátor srdce . Andara má sedmé dimenzionální frekvence a nad nimi pro nás nyní prochází. Tato AnDary obsahuje zdrojové kódy a frekvence Matky (Máří Magdalény, Marie) ve své zlaté záři . Obsahuje také mocný aktivátor srdce v podobě Magentového plamene . Tato AnDara nám přináší dar spojení probíhající uvnitř nás a to možnost zažít jednotu s naším nitrem (jedná se o vyšší lásku). S vizí nejposvátnějšího, čistého srdce pro všechny.

4 850,00 Kč

AnDara opalescentní bílá ,,Andělská křídla"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní , jedinečné energetické frekvence . U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy , nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,os obní" , a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka , což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje . Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník ), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá. Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat , ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd... Tato Opalescentní bílá Andara ,,Andělská křídla" s vnitřní esencí ohně . Ve světle můžete v této Andaře vidět záření růžové , zlaté a žluté barvy . Pohlazení andělských křídel plné frekvencí světla a čisté lásky. Vnitřní nastavení míru , pocity radosti ... souvislost s naší realitou .

1 634,00 Kč

    Ukázka AnDar:

    s Spiritualno