Spiritualno

AnDara ,,Elektricky žlutá"

Vyprodáno

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní, jedinečné energetické frekvence. U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy, nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,osobní", a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka, což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje.

Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec(budoucí opatrovník), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá.

Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat, ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd...

AnDara ,,Elektricky žlutá"

Tato barva AnDary si zvolila název ,,Electric žlutá". Jedná se o luminiscenční a rezonující AnDaru do 13. oktávy. Jedná se o AnDaru extrémně léčivými vibračními/frekvenčními schopnostmi. Při průchodu světla se uvolňují léčivé paprsky transformačních energií.

Elektrické druhy AnDar mocně spolupracují - samy o sobě aktivují a aktualizují vaši DNA, vyvíjejí mozek, aby osvítil a probudil člověka k jeho autentické přirozenosti.

Mocná božská očista této ,,elektrické AnDary" časem rozpustí veškerý negativní obsah, protože člověk je otevřený a připravený pustit to, co mu neslouží. Při práci s touto AnDarou očekávejte velké změny a posuny ve svém životě. Archanděl Rafael také silně prochází tímto druhem, aby otevřel a vyléčil srdeční čakru. Tato elektrická AnDara je spojena s Chrámem pravdy. Působí, aby nám pomohl rozšířit mysl a přinést nové vědomí, spiritualitu a NOVÉ pozemské energie do života na planetě Zemi TEĎ.

1 988,00 Kč