Spiritualno

AnDara ,,fialový vládce Ametyst"

Vyprodáno

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní, jedinečné energetické frekvence. U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy, nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,osobní", a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka, což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje.

Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá.

Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat, ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd...

AnDara: ,,Fialový vládce ametyst"

Tato barva AnDary  vládce amethyst: si nese své hluboké kvality a účinky, s nejvyšší, ultimátní silou. Přináší očistu od vnitřních omezení a zábran. Nese schopnost přecházet mezi jakýmkoli světy.  Tato AnDara je plně osvícena a svobodna ve svém duchu.

3 295,00 Kč