Spiritualno

AnDara ,,Forte Veritas"

Vyprodáno

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní, jedinečné energetické frekvence. U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy, nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,osobní", a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka, což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje.

Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec(budoucí opatrovník), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá.

Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat, ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd...

Tato barva AnDary si zvolila název ,,Forte Veritas / síla a pravda/ moudrost". ,,Bordeauxská" tmavě rudá barva, tato AnDara se specializuje na pravdu nebo pravdivost, kterou člověk hledá za egem nebo hranicemi této reality. Jak se říká "In Vina Veritas" aneb ve víně je pravda, tak i tato AnDara odhaluje to, co je skryté.

2 548,00 Kč