Spiritualno

AnDara ,,Granátový oheň"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní, jedinečné energetické frekvence. U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy, nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,osobní", a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka, což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje.

Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec(budoucí opatrovník), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá.

Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat, ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd...

AnDara ,,Granátový oheň"

Tato AnDara je spojením božského slunečního ohně, transcendentního ohně a granátového šamanského víru, což z ní dělá jedinečný sběratelský kousek. Tato AnDara působí na otevření, vyčištění, vyvážení a vyrovnání VŠECH čaker. Je vynikající pomocník pro - vytváření pevných základů, pomáhá člověku zůstat ukotvený, vycentrovaný a zároveň dává možnost převádět myšlenky do fyzické podoby - poskytuje stabilitu.

2 740,00 Kč