Spiritualno

AnDara modrá ,,Brány Atlantidy"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní, jedinečné energetické frekvence. U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy, nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,osobní", a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka, což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje.

Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec (budoucí opatrovník), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá.

Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat, ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd...

AnDara modrá ,,Brány Atlantidy" :

Tato AnDara modrá s názvem ,,Brány Atlantidy" je krásná andara v oceánsky modrém odstínu. Jedná se o barvu vodního paprsku Brány ,,bájné" Atlantidy. Tyto AnDary mají atributy andělského srdce, plejádského světla, nebeské vody a moudrosti Akášské knihovny. Přináší s sebou silnou očistu v míru a lásce. Dále stimulují krční čakru - povzbuzující k tomu, abyste mluvili jasně a efektivně s láskou a soucitem pro všechny. Celková aktivace zlepšuje komunikační schopnostivytvářejí láskyplné spojení s naší blízkou rodinou kytovců na úrovní duší.

1 940,00 Kč