Spiritualno

AnDara ,,Šalamounova pečeť"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní, jedinečné energetické frekvence. U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy, nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,osobní", a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka, což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje.

Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec(budoucí opatrovník), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá.

Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat, ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd...

O této AnDaře:

Jak název napovídá, tato mistrovská AnDara spolupracuje přímo s Mistrem Králem Šalamounem a přistupuje k síle, přítomnosti a energii VŠECH jeho pečetí. Tato krásná AnDara - přináší posvátnou rezonanci svobody. Je laská, radostná a vnímavá.  Tato AnDara rozpoznává božskou jiskru v nás všech. Metafyzicky zelená barva vyzařuje péči a léčení. Zelený je také Barevný paprsek archanděla Rafaela, nabitý Zdrojem, aby přinesl léčení na planetu a do našich životů.

1 783,00 Kč