Spiritualno

AnDara ,,Šaman Země"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní, jedinečné energetické frekvence. U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy, nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,osobní", a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka, což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje.

Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec(budoucí opatrovník), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá.

Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat, ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd...

AnDara hnědá ,,Šaman Země":

Tato AnDara si zvolila jméno ,,Šaman Země". Barvy jako hnědá a černá po celou dobu starověku představovala "Mistrovství tajemství", vrchol duchovního vzestupu. Iridium je známé jako "Kámen mudrců", konečný úspěch v alchymii. Také tato AnDara nese poselství uzemnění v energiích přírody a rovnováhy, je mocným léčitelem, uzemňuje negativní energie a zároveň obnovuje rovnováhu ve vlastních systémech.

1 628,00 Kč