Spiritualno

AnDara světle růžová ,,Vnitřní božské srdce"

Vyprodáno

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní, jedinečné energetické frekvence. U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy, nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,osobní", a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka, což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje.

Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec(budoucí opatrovník), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá.

Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat, ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd...

AnDara světle růžová ,,Vnitřní božské srdce"

Tato AnDara se jménem ,,Vnitřní božské srdce" rezonuje ve vyšší srdeční oktávě a probouzí nezištnou, božskou energii "Kosmického srdce", osvobozeného od všech soudů. Podporuje bezpodmínečnou lásku a soucit za pomoci božské ženské energie. Může člověku pomoci vidět krásu ve všech věcech. Otevírá milující, hravé a pečující vlastnosti v nás. Probouzí srdeční čakru, abyste v sobě našli odpuštění a umožnili si přijímat lásku, kterou jste. Působí na otevření sebelásky a sebeléčení s radostí.

2 300,00 Kč