Spiritualno

AnDara ,,Zlatý solár"

Každá AnDara je jedinečná a nese v sobě své vlastní, jedinečné energetické frekvence. U jednotlivých AnDar naleznete ,,průvodce některých kvalit a darů" na základě jejich barvy, nicméně stále platí, že AnDary jsou velmi ,,osobní", a proto můžete rezonovat s jedním, ale ne s jiným, i když jsou stejné barvy. Vlastnosti každé AnDary jsou závislé na úrovni vědomí člověka, což znamená, že různí lidé naberou různé energie ve stejné AnDaře, podle toho, kde vědomí daného jedince rezonuje.

Skutečné vlastnosti AnDary nejlépe vidí a cítí jednotlivec(budoucí opatrovník), protože to je to, co skutečně určuje, zda je konkrétní AnDara pro vás ta pravá.

Jejich ,,popisy" neslouží ke konkrétnímu určení jednotlivých AnDar, ale pouze k vaší představě o tom, co MŮŽETE od konkrétní AnDary očekávat, ikdyž u AnDar člověk nikdy neví, co opravdu očekávat může. Mohou se proměňovat, přidávat barvy, barvy ubírat atd...

AnDara ,,Zlatý solár":

Tato AnDara si díky své barvě zvolila název AnDara ,,Zlatý solár". Jedná se o barvu zlatých/žlutých paprsků slunečního světla, její přítomnost pozvedá celou její sféru záření. AnDara ,,Zlatý solár" známá také jako boží posel, usnadňuje spojení se zdrojem. Jako taková také posiluje charakter a intuiciAnDara ,,Zlatý solár" je také spojena s archandělem Gabrielem a předává poselství, že "Bůh je moje síla".

2 250,00 Kč