Spiritualno

VITAMIN D3 + K2 WOLDOHEALTH KAPKY VYSOCE DÁVKOVANÉ, VEGETARIÁNSKÉ - K2 VITAMÍN 99,7% MK7 ALL-TRANS & 1.000 I.U. D3 NA KAPKU, 50ML

Velmi kvalitní vitamíny rozpuštěné v MCT oleji bez přísad a neutrální chutí.

Kombinace vitaminu D3 a K2 rozpuštěného v MCT oleji z kokosu pro nejlepší biologickou dostupnost.

Kapky jsou vegetariánsky přívětivé, přítomný vitamín D3 je vyroben z lanolínu extrahovaného z ovčí vlny a vitamin K2 je extrahován metodami organické syntézy z rostlinných surovin geraniol a farnesol. Ty pocházejí z růží a citronové trávy.

Balení obsahuje lékařskou pipetu pro snadné dávkování.

Vitamin D3 cholekalciferol a K2 MK7 menachinon. Kapky jsou vysoce dávkované a vyrobené ve farmaceutických podmínkách v Německu.

Vysoce kvalitní ochranná láhev pro zajištění optimální trvanlivosti vitaminů.

Každá dávka obsahuje optimální poměr vitamínu D3 a K2 pro individuální a osobní dávkování.

Vitamin D3 Plus K2
Vitamín D3 je jediný vitamin, který může naše tělo produkovat. Přímé sluneční světlo na pokožce generuje vitamín skrze vlastní syntézu těla. Pokud je kůže vystavena příliš malému dennímu světlu, produkuje se příliš málo vitamínu D3. Lidé kteří tráví hodně času během dne v uzavřených prostorech, by měli přemýšlet o užívání vitamínu D3 a K2.

Nepřekonatelný tým Vitamin D3 a K2
Pokud je vitamín D3 užíván pravidelně po delší dobu, měli byste užívat také vitamín K2. Užíváním vitamínu D produkuje tělo více proteinů závislých na vitamínu K2. Ty mají mnoho zdravotních přínosů, ale pouze s dostatečným množstvím vitamínu K2 mohou být aktivovány.

990,00 Kč