Spiritualno

RŮŽOVÝ ZÁMKY

  Už ve školce jsem prošla takovým prazvláštním konfliktem ... ale když se tak nad tím zamyslím .. tak to asi už možná víc chápu!

Nooo abych se vrátila zpět k podstatě věci ... MILOVALA jsem dřevěné kostky a jednoho dne, po obědě, jsem se rozhodla si postavit ,,svůj růžovej zámek"! Vybírala jsem trpělivě růžovou kostku za kostkou, ze všech možných barev ... a začala si stavět nejdřív základnu a pak nandavat kostky dál a dál postupně na sebe ... aby bylo úplně jasno můj ,,růžovej zámek " nebyl tak úplně zámek, ale postupně se rozvíjející růžová pyramida ... (teda tak si to vybavuju). Okolní dění mě v ten moment moc nezajímalo ,,hrála jsem si sama" a byla jsem plně přítomna toho okamžiku.... Když v tom, co se nestalo ....


  Cizí ruka mi začala ,, rozkládat " mou růžovou zámkovou pyramidu ... 

  Patricie se rozhodla, že si jde hrát s kostkami taky .. a že nutně potřebuje růžové kostky z mé stavby! .. 

   Ta samozřejmost s jakou vám může někdo, bez zaváhání lusknutím prstu, zbořit vaše sny je neuvěřitelná! Vztek a nepochopení, který mě v tu chvíli popadl je rozhodně neomluviténý... ale v tu dobu oceňuji své odhodláni, jak se bít ,,za své sny"! Nooo nebudu to prodlužovat a nazveme věci pravými jmény ... opravdu, ikdyž byla Patricie starší předškolačkou, jsem ji napadla a začala jí škubat vlasy (protože i přesto, že jsem řekla ať mi můj růžový známek neničí... neposlouchala !). 

  A tak to je i v životě...můžeš být sebehodnější, obětavá holka ... ale nenech si ničit své sny. Ikdyž pak následoval trest, protože mě učitelka ve školce sundavala s chomáčem vlasů v ruce z Patricie ... a strávila jsem zbytek odpoledne v koutu na hanbě, tak jsem trest přijala, protože byl alespoň na místě za mé jednání ... ale alespoň jsem si za to mohla sama! 

   Postupem času jsem nějak přestala ,,stavět růžový zámky" ... nějak jsem zapomněla, co chci... ? O čem sním ... ? Jaké jsou moje nápady ...? začala jsem hojně přejímat ,,co se po mně chce" ... ztratila jsem se

  .... Teď doufám, že v sobě najdu znovu svou dětskou ,,HRDINKU" ❤️‍🩹která se znovu nebude bát ,,bít" za své růžové zámky❤️‍🔥 ... protože ikdyž se objeví někdo, kdo Vám bude chtít Váš sen zničit, protože jemu prostě smysl dávat nebude. Uvědomte si, že když nechávate bortit vlastní sen ... aby někdo na vašich troskách vystavěl ten svůj ... neznamená to, že jste hodní! Znamenáto, že jste hloupí, protože jste zradili sami sebe ... a Váš sen se Vám nezdařil, ne protože by to nevyšlo, ale protože jste ho nechali odejít!

S Láskou K.