Spiritualno

Ve tMě

Asi to není certifikát, který by mi pomohl v pohovorech při práci ... asi to není certifikát, který si přiděláš na stěnu do pracovny.  Ale je to certifikát který si určitě postavíš na pomyslnou poličku ,,zvládnutych válek sama se sebou" ve svojí hlavě. Nebudu kecat ... hodně lidí si myslí, jak mám snadný... sluncem zalitý život ... ve kterém bydlím na růžovém obláčku s výhledem na duhu, pod kterou se pasou jednorožci a růžový sloni .... 

No vlastně jooo ... mám krásnej život ... ale ne vždy to bylo, je a bude jednoduchý ... máte/máme to tak každý. Nemám v plánu tady brečet ani fňukat ... protože čím jsem prošla, co jsem za sebou nechala, co zažívám teď, co zažívat budu ... vím já a to bohatě stačí (tedy co zažívat budu nevím).
Důvody (cituji : ,,proč se někdo nechá zavřít na nějakou dobu do tmy" ) bych tedy asi úplně nerozebírala. Je to totiž asi jako když se rozhodnete dát si k večeři sushi ... a druhý den vafle ...
Budou lidi, co by si dali to samé co vy. A budou taky lidi, co vůbec nepochopí,
proč to jíte, protože oni by si dali něco jiného.
Každý máme prostě ,,chuť na něco jiného".
Je to už nějaký ten pátek ... co mě pobyty ve tmě zaujaly ... a tak jsem dostala tento skvostný DARek (mami DĚKUJI)...
Nemám zatím chuť ( jo já vím už je to v řádů let některé věci se vstřebávají hold pomaleji) sdílet veškeré své prožitky (třeba i to jednoho dne příjde) .... Ale jedno vám povím! Pokud vás tahle zkušenost láká a netrpíte nyktofobii a jinými stavy, které by se vám tam mohly vymstít ... ZKUSTE TO!
Zažijete tam sice některé ,,noci černější než jiné" ale třeba poznáte něco víc ... třeba pochopíte věci, co vás v sobě trápí... a třeba pochopíte, že nic nechápete... a třeba pochopíte, že to že nic nechápete je taky v pořádku. Co rozhodně prožijete je dávka autentických, nepřenositelných pocitů toho co vám ,,tma" i ta vaše vnitřní daruje.
Za sebe bohužel nemohu s klidným srdcem doporučit, konkrétní místo, kde jsem byla já, protože ... co si budem ... když už jsi na pobytu tohoto typu poslední den a budíku, který ti tam dají ,,dojde zrovna šťáva" ... a ty přijdeš o pomalý východ slunce (pro vysvětlení je to podstatné i pro biologii očí) a vy pak dostanete ,,světelnou pěstí rovnou do obličeje" asi na uvítanou tak vám to trošku ,,dojem" = prožitek zkazí.
O tom ale třeba někdy jindy.
Ale stojí to za to!

S Láskou K.